Bordslampor glas 1970-tal
2017-11-16
501421
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, glas, 1970-tal, 1 par, segment i klarglas med förkromade distanser, höjd ca 40 cm
Smärre slitage