Philip von Schantz etsning
2017-11-22
501380
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Äpple, etsning, signerad von Schantz -71, 3/25, ca 37,5x50 cm.