Einar Jolin färglitografi
2017-11-16
501320
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Gatumotiv, signerad Jolin, 50/360 färglitografi, ca 46x56 cm