Peder Duke färglitografi
2017-11-16
501311
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke, EA upplaga, färglitografi, 41x51 cm