Lia De Fontenelle oljemålning
2017-11-16
501288
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LIA DE FONTENELLE (1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk, 91x72 cm