Albert Johansson färglitografi
2017-11-16
501283
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1927-1998): Komposition, signerad Albert Johanssoon, numrerad 45/90, bladstorlek ca 100x75,5 cm
Något vågit blad