Albert Johansson färglitografi
2017-11-16
501281
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1927-1998), komposition, signerad Albert Johanssoon, numrerad 49/90, bladstorlek ca 100x75,5 cm