Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2017-11-16
501280
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reuterswärd, färglitografi, 100/100, bladstorlek 95x71 cm