Oiva Toikka Lolli

Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli
Oiva Toikka Lolli

Klubbat för:

1 800 EUR

Utropspris

2 200 EUR

OIVA TOIKKA (1931- ), glasskulptur, "Lolli", signerad O. Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal.
Flerfärgat glas, höjd 16 cm.

501219

2017-12-03