Oiva Toikka Lollipop
Klubbat för:
1 100 EUR
Arviointi
1 400 EUR
Kuvaus
OIVA TOIKKA (1931- ), glasskulptur, "Lollipop", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö, numrerad 0/200.
Höjd 25,5 cm.
Kuntoraportti
501204
Päivämäärä:
2017-12-03