Oiva Toikka Lollipop

Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop

Klubbat för:

1 100 EUR

Arviointi

1 400 EUR

Kuvaus

OIVA TOIKKA (1931- ), glasskulptur, "Lollipop", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö, numrerad 0/200.
Höjd 25,5 cm.

Kuntoraportti

501204

Päivämäärä:

2017-12-03