John Thorgren
2017-11-15
501174
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): Landskapsbild, signerad och daterad J. Thorgren -74, olja på duk, ca 24x31 cm