Kråsnål silver mer diamanter
2017-11-16
501172
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KRÅSNÅL, silver, delvis förgylld, rosenslipade diamanter med bakomliggande foliering, 1800-talets första hälft, längd ca 65 mm