Interiörbild oljemålning
2017-11-17
501091
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Interiörbild, olja på duk, ca 40x40 cm
Dubblerad duk, slitage