Orientmatta Bachtiari
2017-11-18
501041
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Bachtiari, semiantik, ca 199x149 cm
Kortsida med mindre skador, jämt slitage