Byrå Louis XVI-stil
2017-11-15
501037
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, Louis XVI-stil, med stenskiva, mahognyfanér, fyra lådor, beslag och listdelar i mässing, höjd ca 76, 85x53 cm, nyckel finns
Slitage och märken, skiva med nagg