Roland Kempe oljemålning
2017-11-18
501034
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND KEMPE (1907-1991): "Gitarrspelaren", signerad Kempe, olja på duk, ca 93x62 cm