Bordslampor 1900-talets andra hälft
2017-11-17
500978
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
BORDSLAMPOR, 1 par, empirestil, alabaster, förgylld dekor, höjd ca 47 cm
Ej funktionstestade.