Skålar och vas
2017-11-15
500971
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SKÅLAR, VAS, 4 dlr, silver, delvis silver/800, höjd ca 5,5-10 cm, vikt ca 610 g
Slitage, bucklor