Träsnitt Japan
2017-11-20
500966
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄSNITT, 2 st, Japan, 18/1900-tal, blommotiv samt landskapsmotiv med apor, bladmått ca 22x34 samt 36x18 cm, oramade
mindre slitage