Träsnitt Japan
2017-11-20
500965
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄSNITT, 3 st, Japan, 18/1900-tal, djurmotiv, bladmått ca 16x23, 34x22 samt 25x39 cm, oramade
mindre slitage