Madeleine Pyk färglitografi
2017-11-15
500950
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med figurer, signerad M Pyk 146/250, färglitografi, ca 74x57 cm