Bengt Fransson oljemålning
2017-11-15
500815
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Flanörer i staden", signerad, olja på duk, ca 35x27 cm