Figge Fredriksson oljemålning
2017-11-14
500733
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1897-1951), Nämforsen, signerad och daterad Fredriksson -43, olja på duk, ca 115x89 cm
färgbortfall