Roland Svensson
2017-11-14
500731
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsö med fiskare, signerad roland S, numrerad 333/350, ca 26x43 cm.