Oljemålning 1700-tal
2017-11-14
500715
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Spanska trupper, olja på duk, 49x59 cm