Benno Arzt
2017-11-14
500708
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Röd himmel", signerad och daterad Benno Arzt 2015, akryl på duk, ca 69x80 cm