Carl Brandt
2017-11-14
500656
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Stuga vid insjö, signerad och daterad, C Brandt 98, pastell, ca 35x51 cm