Carl Brandt olja
2017-11-15
500634
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Segelbåt vid fjärd, signerad och daterad, C Brandt, olja på duk, ca 53x64 cm
Duklagningar