Frans Wilhelm Odelmark
2017-11-15
500628
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Sal med riksvapnet, signerad F.W Odelmark, akvarell, ca 54x33 cm