Oljemålning
2017-11-20
500620
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Gris under stjänhimmel, olja på duk, 42x53 cm
Duklagning