Julien Célos
2017-11-20
500617
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JULIEN CÉLOS (Belgien, 1884-1953): Bygata, signerad, olja på duk, ca 43x53 cm
Ytfläck