Olle Nordberg olja
2017-11-19
500613
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Kaffestund, signerad och daterad Olle Nordberg -71, olja på pannå, ca 38x46 cm