Axel Olson
2017-11-19
500610
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, stämpelsignerad Axel Olson, 332/360, litografi, bladmått 50x29 cm