Curt Agge oljemålning
2017-11-14
500605
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CURT AGGE (född 1929): Kustbild, signerad Curt Agge, olja på duk, 88x15 cm