Josefina Holmlund oljemålning
2017-11-14
500602
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Månskenslandskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 37x58 cm
PROVENIENS: Äldre släktgård, Alfta, Hälsingland