Anna Kleberg, Fiat 124 Spider

Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANNA KLEBERG (född 1970): "Fiat 124 Spider", signerad och daterad Anna Kleberg 2001-2004. Upplaga 1/12. Lambda print, 40x50cm.

PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

500583

2017-11-15