Matskedar och dessertskedar silver London
2017-11-19
500580
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATSKEDAR, 11 st., DESSERTSKEDAR, 2 st., sterlingsilver, olika mästare och årtal, London 1750-60-tal, matskedarna med reliefornament vid skaftfästet, total vikt ca 625 g
slitage