Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, spännramen med påskrift J Drummond, olja på duk, ca 52x43 cm
Bättringar, dukskador
500558
2017-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här