Stockholmspelen 1930-tal Sport och affischkonst
2017-11-21
500554
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOCKHOLMSPELEN, STADION, Amerikas elit i Stadion, J.Olséns litogr anst. Sthlm, signerad Lundqvist 35 i plåten, litografisk affisch, bladmått ca 100x69 cm, Vintage
Oramad, skador, revor