Anna Palm akvarell
2017-11-14
500513
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Marint motiv, signerad Anna Palm, akvarell, ca 20,5x30 cm