ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): signerad Österlind, b
2017-11-14
500501
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Figurscen med kvinnor, signerad Österlind, akvarell på papper, ca 38x40 cm