Allan Österlind
2017-11-14
500500
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Figurscen med kvinnor, signerad A. Österlind, akvarell på papper, ca 55x45 cm