Lampkupor 1900-talets mitt
2017-11-11
500426
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPKUPOR, 2 st,1900-talets mitt slipat glas, dekor av blommor, mässingsfäste, höjd 45 cm
Smärre nagg, skador