Angelica Wiik färglitografi
2017-11-11
500419
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 4/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm
Oramad