Lennart Jirlow litografi
2017-11-12
500417
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Blomsterskörd, 1976, signerad, 37/100, färglitografi på japanpapper, ca 55x38 cm