Madeleine Pyk litografi
2017-11-11
500403
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Ovan för snön-Stockholm", signerad M Pyk, EA, färglitografi, bladmått ca 75x56 cm