Brosch silver diamanter
2017-11-11
500395
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BROSCH, silver, delvis förgylld, diamanter med rosenslipning och bakomliggande foliering, 1800-talets första hälft, längd ca 29 mm