Lennart Jirlow litografi
2017-11-11
500391
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936) franskt torg, signerad L Jirlow, EA-upplaga, litografi, ca 32 x 38,5 cm