Herrbetjänt
2017-11-11
500372
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERRBETJÄNT, Italien, 1900-talets andra häft, betsad bok, hjultrissor i mässing, höjd ca 107 cm
Bruksslitage