Golvlampa
2017-11-11
500360
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, svarvad stomme i betsad björk, höjd ca 174 cm
Slitage, fläckar